Nowy numer 42/2019 Archiwum

Poczuj ich głód

Fundacja Kapucyńska wraz z Braćmi Mniejszymi Kapucynami organizuje post 40-godzinny w intencji osób bezdomnych.

- Dla wielu bezdomnych uczucie głodu to codzienność. Ideą akcji jest chęć solidaryzowania się z bezdomnymi poprzez doświadczenie głodu. Post wiąże się też z modlitwą o uwolnienie ich od słabości, uzależnień i zniechęcenia – mówi Edyta Foryś z Fundacji Kapucyńskiej.

Fundacja, która od wielu lat zajmuje się osobami wykluczonymi do 40-godzinnego postu o chlebie i wodzie, połączonego z modlitwą w intencji sióstr i braci pozbawionych domu, zaprasza po raz ósmy.

Post o chlebie i wodzie rozpocznie się 16 marca Drogą Krzyżową o godz. 17.45 w kościele Braci Mniejszych Kapucynów przy ul. Miodowej 13 w Warszawie. Drogę Krzyżową przygotują i poprowadzą podopieczni Fundacji. Uroczystym zakończeniem postu będzie Eucharystia 18 marca o godz. 11.00 w kościele kapucynów. Po niej, o 12.00 planowany jest wspólny posiłek z bezdomnymi na dziedzińcu kościelnym, na który zaproszeni są ludzie bezdomni oraz wszyscy uczestnicy postu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL