Nowy numer 33/2019 Archiwum

Pod krzyżem

Plenerowe misteria, Drogi Krzyżowe ulicami miast, adoracje, rekolekcje ostatniej szansy... Zbliżamy się do tajemnicy Golgoty i grobu Pana.

Powoli kończy się Wielki Post. Co nas czeka w najbliższych dniach?

23 MARCA

Droga Krzyżowa Ludzi  Pracy

  • O godz. 17 przed grobem bł. ks. Jerzego Popiełuszki, patrona NSZZ „Solidarność”, rozpocznie się Ogólnopolska Droga Krzyżowa Ludzi Pracy, która przejdzie ulicami Żoliborza.

Na kopiec

  • Siekierkowska parafia NMP Królowej Wyznawców o 18.30 organizuje nabożeństwo Drogi Kkrzyżowej sprzed Kopca Powstania Warszawskiego na ul. Batyckiej, na wierzchołek wzniesienia, do kotwicy Polski Walczącej.

Praska Golgota

  • Diecezjalna Droga Krzyżowa ulicami Pragi rozpocznie się po Mszy św. o godz. 18, odprawionej w bazylice katedralnej św. Michała Archanioła i św. Floriana. Przejdzie trasą: Al. Solidarności, Jagiellońska, Kłopotowskiego, ul. Floriańska do katedry. Nabożeństwo przygotowała i poprowadzi młodzież, a przewodniczyć mu będzie bp Romuald Kamiński.

Adoracja Krzyża

  • Na ostatnią w tym roku adorację krzyża zapraszają o godz. 20 do kościoła seminaryjnego (ul. Krakowskie Przedmieście 52/54) klerycy Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie.

Droga, adoracja, uwielbienie

  • Od 18.30 do północy w parafii MB Królowej Polski na Marymoncie (ul. Gdańska 6A) potrwa nabożeństwo Drogi Krzyżowej, adoracja krzyża, rozważanie słowa Bożego, modlitwa uwielbieniowa i wstawiennicza.

 Misterium u dominikanów

  • O 18.45 w kościele przy ul. Freta 10 rozpocznie się misterium Męki Pańskiej, przygotowane przed Duszpasterstwo Akademickie "Freta 10".

Kościół stacyjny

  • Od godz. 6 do 21 w kościele stacyjnym, którym w tym dniu jest świątynia MB Nieustającej Pomocy, przy ul. Nobla 16, będzie trwała modlitwa, adoracja i możliwe będzie przystąpienie do sakramentu pokuty. O godz. 20 zostanie odprawiona Msza św, a po niej odmówiony zostanie Apel Jasnogórski.
« 1 2 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL