Nowy numer 42/2019 Archiwum

Dziecko jest skarbem. Każde

Potrzebne jest nasze świadectwo, że rodzina, dzieci, życie są piękne i cenne. Dlatego zapraszamy na Marsz Świętości Życia.

Kolorowy, radosny marsz rodzin i osób przejdzie 15 kwietnia ulicami Warszawy pod hasłem: „Jestem za życiem! #adOPCJA”.

To manifestacja w obronie prawa do życia od poczęcia aż do naturalnej śmierci, ale też promocja małżeństwa, macierzyństwa i rodziny. Organizują ją duszpasterstwa rodzin, ruchy, wspólnoty i organizacje katolickie obu warszawskich diecezji. Marsz rozpocznie się Mszą św. o godz. 11 w bazylice św. Michała Archanioła i św. Floriana, przy ul. Floriańskiej 3. W tym samym czasie wierni archidiecezji warszawskiej spotkają się na Eucharystii w archikatedrze św. Jana Chrzciciela (ul. Kanonia 6). Po Mszach św. obie części Marszu połączą się na pl. Zamkowym. Około 12.40 marsz wyruszy w kierunku bazyliki Świętego Krzyża. Tam zakończy się około godz. 13.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL