Nowy numer 43/2020 Archiwum

Przyjeżdża egzorcysta i duchowy syn o. Pio

Ojciec Cipriano de Meo opowie m.in. historię okularów o. Kolbego, które zmaterializowały się w czasie egzorcyzmów.

Włoski egzorcysta o. Cipriano de Meo odwiedzi w czerwcu po raz pierwszy Polskę i Warszawę. Spotka się z wiernymi 1 czerwca o godz. 18 w parafii św. Katarzyny na Służewie (ul. Fosa 17) oraz 2 czerwca w Niepokalanowie, podczas comiesięcznego spotkania „Oddaj się Maryi”, rozpoczynającego się o godz. 11.

Ojciec Cipriano urodził się w Serracapriola w 1924 r., jest kapucynem i niemal od 60 lat jednym z największych włoskich egzorcystów, z bardzo długim stażem posługi i opinią autorytetu. Jego nauczycielem, a zarazem serdecznym przyjacielem był św. o Pio.

Obecnie ojciec pełni posługę w klasztorze w San Severo, niedaleko Foggi. Jest wicepostulatorem procesu beatyfikacyjnego Sługi Bożego kapucyna o. Matteo z Agnone, żyjącego w latach 1563-1616.

Często dokonuje egzorcyzmów przy grobie o. Matteo i prosi o jego wstawiennictwo. Jak mówi o. Cypriano, szatan wtedy szybko ujawnia swoją obecność i następuje uwolnienie osoby egzorcyzmowanej.

Na spotkaniach w Warszawie i Niepokalanowie będzie można usłyszeć wiele poruszających historii min. o okularach św. Maksymiliana M. Kolbego, które zmaterializowały się podczas jednego z egzorcyzmów.

Czytaj także:

O. Cipriano: Modlitwa to nasza obrona przed kusicielem

Okulary o. Kolbego

O.Matteo, który popsuł diabłu święto

Kręcą film o św. Maksymilianie

Świętość na Maksa

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama