Nowy numer 3/2021 Archiwum

Grodzisk Strefą Mocy

Modlitwa, uwielbienie, świadectwa... Parafia Przemienienia Pańskiego zaprasza na wieczorne rekolekcje w plenerze. Prowadzi Witek Wilk.

- Jezus powiedział: "Ja przyszedłem po to, aby [owce] miały życie i miały je w obfitości" (J 10,10). Jeśli w jakiejś dziedzinie życia tej obfitości ci brakuje, zapraszamy do Strefy Mocy! - mówią Sylwia i Witek Wilkowie, którzy poprowadzą trzydniowe rekolekcje w parafii Przemienienia Pańskiego w Grodzisku Mazowieckim.

Strefa Mocy to radosne i pełne pasji rekolekcje, uwielbienie, świadectwa ludzi, którzy doświadczyli żywego Boga, modlitwa pełna mocy, muzyka na żywo, koncerty, art performance. Zaproszeni są na nią szczególni ci, którzy czują, że ich wiara jakby przygasła, spowszedniała, a także ci, którzy dopiero jej szukają.

Wydarzenie pozwala odkryć, jak dobry, czuły i piękny jest nasz Bóg, jak nam towarzyszy nawet wtedy, gdy się na Niego obrażamy czy idziemy swoją drogą. Gdy Bóg mówi: "Ja Jestem", to znaczy, że jest zawsze i wszędzie, niezależnie od tego, czy w danej chwili Go uznamy czy nie. Jest przy nas zawsze, pomimo naszych grzechów i słabości. To jest dopiero Moc!

"Przyjdź i odbierz obietnicę, jaką dał Ci Bóg" - to hasło rekolekcji w parafii Przemienienia Pańskiego w Grodzisku Mazowieckim. Będą trwały od 8 do 10 czerwca. Każdego dnia rozpoczną się Mszą św. o godz. 18 na przykościelnym placu przy ul. Łącznej 1. Po Eucharystii uwielbienie poprowadzi łódzki zespół zaNim, a potem W. Wilk wygłosi dwie konferencje, przeplatane świadectwami. Po godz. 21 rozpocznie się uwielbienie z modlitwą o uzdrowienie.

Rekolekcyjny dzień zakończy się ok. godz. 22 Apelem Jasnogórskim i kapłańskim błogosławieństwem.

Strefa MOCY - Grodzisk Mazowiecki, Parafia Przemienienia Pańskiego
Parafia Przemienienia Pańskiego w Grodzisku Mazowieckim

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama