Nowy numer 41/2019 Archiwum

Ruszają zapisy na Praską Pielgrzymkę Rodzin

Pątnicy wyruszą 5 sierpnia z sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej.

Hasłem 35. Pieszej Praskiej Pielgrzymki Rodzin Diecezji Warszawsko-Praskiej są słowa "Rodzina przeniknięta Duchem Świętym”. Pątnicy wyruszą na szlak 5 sierpnia, liturgii przewodniczył będzie bp Romuald Kamiński.

Piesza Praska Pielgrzymka Rodzin składa się z pięciu grup. W barwach białych idą np. dzieci, zaś w niebieskich całe rodziny. Pątnicy będą mieli do pokonania 315 kilometrów.

- Inaczej wygląda spotkanie z Matką Bożą w Częstochowie, kiedy ktoś przyjedzie na Jasną Górę samochodem czy autokarem, choć to też bardzo cenne. Ale zupełnie inaczej, kiedy człowiek idzie dziewięć czy dziesięć dni, po wielu trudach wchodzi na Jasną Górę i widzi oblicze Matki Bożej. To jest  niesamowite i niezapomniane przeżycie - mówił w rozmowie z Radiem Warszawa ks. Dariusz Bala, kierownik pielgrzymki.

Zapisy na pielgrzymkę rozpoczną się 1 sierpnia w sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej w godzinach 17.00 - 20.00. Więcej informacji na www.pielgrzymkarodzin.waw.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL