Nowy numer 42/2019 Archiwum

Papież Franciszek pobłogosławi ołtarz, który stanie w Kaplicy Pokoju w Niepokalanowie

Uroczyste otwarcie Światowego Centrum Modlitwy o Pokój w Niepokalanowie - "Gwiazdy Niepokalanej" odbędzie się 1 września.

Podczas audiencji generalnej 29 sierpnia ojciec święty Franciszek pobłogosławi ołtarz, który stanie w Kaplicy Pokoju w Światowym Centrum Modlitwy o Pokój w Niepokalanowie - poinformował o. Andrzej Sąsiadek, proboszcz parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Niepokalanowie.

Uroczyste otwarcie Światowego Centrum Modlitwy o Pokój w Niepokalanowie - "Gwiazdy Niepokalanej" odbędzie się w sobotę, 1 września.

Światowe Centrum Modlitwy o Pokój w Niepokalanowie to jedno z 12 międzynarodowych ośrodków modlitwy w intencji pokoju, które powstają na świecie.

Wierni, którzy chcą być świadkami tego niezwykłego wydarzenia, mogą rejestrować się na uroczystość, na stronie internetowej: www.kaplica.niepokalanow.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL