Nowy numer 23/2020 Archiwum

Ofiarujcie cierpienia za Kościół

Kilka tysięcy osób modliło się w hali „Arena” wraz z włoskimi charyzmatykami. 29 września w tym samym miejscu odbędzie się III Forum Charyzmatyczne.

Charyzmatyczne rekolekcje 23 września poprowadzili włoscy kapłani: o. Antonello Cadeddu i o. Enrique Porcu, na co dzień ewangelizujący wśród najbiedniejszych mieszkańców São Paulo w Brazylii.

– Nasze życie nie kończy się na cierpieniu. Idąc za Jezusem, będziemy żyć wiecznie w radości, jak On zmartwychwstaniemy – mówił o. Cadeddu podczas kazania na Mszy św., sprawowanej przez ks. prałata Lucjana Szcześniaka, dziekana legionowskiego. – Jeśli cierpisz, przeżywasz trudne momenty, jesteś zmęczony codziennością, nie denerwuj się tymi sytuacjami, nie obnoś smutnej miny… Ofiaruj ten ból twojego serca lub ciała Jezusowi – mówił misjonarz, prosząc, by cierpienia ofiarowywać za papieża i za cały Kościół.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama