Nowy numer 22/2020 Archiwum

Wypadek na schodach metra

Cztery osoby zostały ranne, gdy ruchome schody na stacji Metro Centrum nagle przyspieszyły.

Cztery osoby zostały poszkodowane w wypadku na stacji metra Centrum. W komunikacyjnym porannym szczycie, ok. wpół do ósmej, ruchome schody prowadzące w dół na peron stacji metra Centrum nagle przyspieszyły. Pasażerowie jadący w kierunku Kabat powpadali na siebie, a kilkoro wymagało pomocy medycznej.

Do awarii schodów w metrze dochodzi często. Pasażerowie narzekają na awarie i częste naprawy, ale do tej pory nie zdarzyło się, by przyczyną trudności była nagła zmiana prędkości schodów. Schody prowadzące na peron metra Centrum zjeżdżają na głębokość 18 metrów.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama