Nowy numer 3/2021 Archiwum

Patryk Jaki: gratuluję konkurentowi

Według sondażu IPSOS kandydat Zjednoczonej Prawicy Patryk Jaki z wynikiem 30,9 proc. zajął drugie miejsce.

- Chciałbym rozpocząć od nowej tradycji, gratuluję Rafałowi Trzaskowskiemu. Życzę mu powodzenia.. Im lepiej będzie mu szło, tym lepiej będzie rozwijała się Warszawa. Jeśli będzie chciał, może liczyć na moją pomoc - skomentował sondażowe wyniki kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta stolicy Patryk Jaki. - Mógłbym powiedzieć, że da się zrobić więcej, ale wiele wskazuje na to, że to najlepszy wynik naszej formacji od wielu lat tutaj. Po prostu czasem szklanego sufitu nie da się przebić, ale dopóki walczysz jesteś zwycięzcą - dodał, dziękując współpracownikom za ciężką pracę, którą dołożyli cegiełkę, albo nawet cegłę do dobrego wyniku PiS.

Patryk Jaki stwierdził, że zwycięstwo Zjednoczonej Prawicy w skali całego Mazowsza jest dobrą prognozą na kolejne wybory: europejskie i parlamentarne.

Według sondażu IPSOS kandydat Zjednoczonej Prawicy Patryk Jaki z wynikiem 30,9 proc. zajął drugie miejsce. W Warszawie na fotel prezydenta miasta startowało 14 osób. Kandydat komitetu Wygra Warszawa Jan Śpiewak zdobył 3-procentowe poparcie. Według Ipsos Marek Jakubiak osiągnął 2,6 proc., Justyna Glusman - 2,6 proc., Andrzej Rozenek - 1,5 proc., Jacek Wojciechowicz i Janusz Korwin-Mikke - po 1 proc. głosów. Jakub Stefaniak i Piotr Ikonowicz - po 0,8 proc., Paweł Tanajno - 0,6 proc., Jan Potocki i Sławomir Antonik - po 0,4 proc., Krystyna Krzekotowska - 0,3 proc.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama