Nowy numer 22/2020 Archiwum

Prezydent Trzaskowski

Według wyników sondażowych kandydat Koalicji Obywatelskiej pokonał 13 konkurentów w pierwszej turze.

Patryk Jaki przyznał, że Warszawa jest jak szklany sufit, którego PiS nie jest w stanie przebić. Tuż po 21.00, gdy w niedzielny wieczór zamknięto lokale wyborcze w stolicy, zaczął od gratulacji dla Rafała Trzaskowskiego, który według sondażu Ipsos zdobył aż 54,1 proc. głosów.

Mieszkańcy Warszawy po raz pierwszy od wielu lat stać musieli do lokali wyborczych w sporych kolejkach. A wielu z tych, którzy chcieli dopisać się do list wyborców przez internet, musiało odejść z kwitkiem. Patryk Jaki według wyników sondażowych z wynikiem 30,9 proc. zajął drugie miejsce. Kandydat komitetu Wygra Warszawa Jan Śpiewak zdobył 3-procentowe poparcie, Marek Jakubiak z Kukiz’15 – 2,6 proc., Justyna Glusman – 2,6 proc., Andrzej Rozenek – 1,5 proc., Jacek Wojciechowicz i Janusz Korwin-Mikke – po 1 proc. głosów. Jakub Stefaniak i Piotr Ikonowicz – po 0,8 proc., Paweł Tanajno – 0,6 proc., Jan Potocki i Sławomir Antonik – po 0,4 proc., Krystyna Krzekotowska – 0,3 proc. Więcej o wyborach na str. 3

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama