Nowy numer 22/2020 Archiwum

Nowe twarze w ratuszu. Są niespodzianki

Rafał Trzaskowski przedstawił ekipę, z którą chce zmieniać Warszawę przez najbliższe pięć lat.

Znalazł się w niej oczywiście Paweł Rabiej, któremu podlegać będą: Biuro Spraw Dekretowych, Pomocy i Projektów Społecznych oraz Polityki Zdrowotnej.

Sprawami sportu i rekreacji, edukacją oraz zabytkami i polityką lokalową zajmować się będzie Renata Kaznowska.

Z poprzedniej ekipy pozostał również Michał Olszewski, który będzie nadzorować m.in. Biura Architektury i Planowania Przestrzennego oraz Funduszy Europejskich i Polityki Rozwoju.

Czwartym zastępcą prezydenta będzie ktoś nowy - Robert Soszyński, który będzie nadzorować m.in. politykę mobilności i transportu.

Skarbnikiem miasta został Mirosław Czekaj, a koordynatorem ds. zrównoważonego rozwoju i zieleni - Justyna Glusman, konkurentka Rafała Trzaskowskiego w wyborach prezydenckich.

Koordynatorem ds. kultury i komunikacji społecznej będzie w ekipie nowego prezydenta Aldona Machnowska-Góra.

Sekretarzem m.st. Warszawy został Marcin Wojdat. Jemu będzie podlegać również m.in. Biuro Cyfryzacji Miasta i Biuro Administracji i Spraw Obywatelskich.

Sam Rafał Trzaskowski będzie kierował Biurami Audytu, Nadzoru Właścicielskiego oraz Marketingu Miasta.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama