Nowy numer 50/2018 Archiwum

Przerwa z widokiem na cud

Nowy budynek pijarskiej szkoły obok sanktuarium już w 2019 r. przyjmie pierwszych uczniów. Choć dla wszystkich chętnych i tak nie starczy miejsca.

Kilka klas na parterze jest już niemal gotowych. Ciepłe kolory na ścianach i podłogach będą podobać się pierwszakom, którzy w 2019 r. zjawią się w murach nowej pijarskiej szkoły na Siekierkach. Na piętrze trwają jeszcze prace budowlane. Ale o. Bogdan Dufaj, dyrektor szkoły podstawowej i przedszkola, które zostało otwarte trzy lata temu, ma nadzieję, że wkrótce będzie dostępnych 18 nowych klas, a liczba uczniów będzie mogła się zwiększyć z 470 do 650.

Dostępne jest 16% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy