Nowy numer 22/2020 Archiwum

Sukces? Tylko z Bogiem

Arcybiskup Grzegorz Ryś będzie głosił konferencję dla studentów w Szkole Głównej Handlowej.

Kim powinien być dla nas Bóg? W jaki sposób pogodzić sprawy studenckie z wiarą? Jak budować swoją relację z Bogiem i na czym ją oprzeć?

Na te pytania odpowie arcybiskup metropolita łódzki, doktor habilitowany nauk humanistycznych specjalizujący się w historii Kościoła, zaangażowany na rzecz ekumenizmu i dialogu międzyreligijnego, który będzie gościem warszawskich studentów.

13 grudnia o godz. 19 w auli głównej budynku głównego SGH (al. Niepodległości 162) wygłosi konferencję w ramach cyklu "Fundamenty Sukcesu". Po prelekcji będzie czas na zadawanie pytań przez słuchaczy.

Spotkanie organizuje Koło Terenowe ASK Soli Deo w SGH.

Wstęp wolny.

Zaproszenia na inne ciekawe wydarzenia w Warszawie i okolicach znajdziesz w zakładce "Zapowiedzi" na: warszawa.gosc.pl.
 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama