Nowy numer 7/2019 Archiwum

Czego ta śmierć nas nauczy?

O rachunek sumienia polityków, ludzi mediów i Kościoła pytał kard. Kazimierz Nycz podczas Mszy św. odprawionej w intencji zmarłego prezydenta Gdańska. Pytania o sens tamtych tragicznych wydarzeń padały w Warszawie przez cały tydzień.

W Mszy św. w archikatedrze warszawskiej, odprawionej w kilka godzin po wiadomości, że lekarze przegrali walkę o życie Pawła Adamowicza, wzięli udział nie tylko prezydent i premier z przedstawicielami rządu i parlamentu. Przy ołtarzu stanęli niemal wszyscy warszawscy biskupi, łącznie z biskupem polowym Józefem Guzdkiem.

Dostępne jest 7% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL