Nowy numer 7/2019 Archiwum

Jadę po cud

Katarzyna Smolarek, mama autystycznego Michałka, wierzy, że syn wyzdrowieje. I po powrocie z groty objawień w Lourdes powie: „Cześć, tata, wróciłem”.

Po zakończonych lekcjach do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Piasecznie po autystycznego Michałka przyjeżdżają rodzice. Chłopiec odreagowuje rozstanie. – Na nasz widok jest bardzo pobudzony, cieszy się, biega, po powrocie do domu zagląda w każdy kąt, a z kuchennych szafek potrafi wysypać na podłogę dosłownie wszystko. Choć ma już 10 lat, zachowuje się, jakby miał 2 lata. Nie można spuścić go z oczu… – mówi Katarzyna Smolarek, mama Michałka.

Dostępne jest 10% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL