Nowy numer 22/2020 Archiwum
 • majster
  16.02.2019 16:42
  Coraz mniej ludzi, na których zawsze w potrzebie mogła się oprzeć Polska. Ubył z konstrukcji naszego domu jeden z najmocniejszych, najpewniejszych filarów. Bez niego trudno sobie wyobrazić co będzie dalej. Po prostu strach. Tragiczne pęknięcie trwa, znów straciliśmy okazję by choć w milczeniu, bez wielkich gestów, rozpocząć wspólnie remont. Wystarczyło być, a potem po prostu zacząć z rąk do rąk podawać sobie stemple i wiadra z zaprawą. Zwyciężyła małość, obawiająca się nawet spojrzeć w stronę Wielkości. Smutno, coraz smutniej.
  doceń 1
 • Józef K.
  16.02.2019 17:32
  Oprawa uroczystości pogrzebowych Pana Jana Olszewskiego robi wrażenie. Faktycznie, ten Człowiek przeżył godnie okres PRL-u , cały czas był zaangażowany w działania ówczesnej opozycji . A jakiej odwagi i samozaparcia to wymagało, wie tylko ten , kto świadomie przeżył temn podły czas. Dlatego chylę czoła przed Panem Janem . Swoją drogą to jeden z nielicznych ówczesnych opozycjonistów , którzy wspierają obecnie Rządzącego ( chociaż wcale nie bezkrytycznie, proszę sięgnąć do źródeł ).
  doceń 2

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama