Nowy numer 33/2019 Archiwum

Biblia i terapia

Czy asertywność prowadzi do egoizmu, a wysoka samoocena do pychy? Czy wiara może nas uchronić przed depresją lub wybuchami gniewu?

Kiedy rozpoczynałam pracę nad książką, chciałam opowiedzieć o tym, w jaki sposób Biblia może wspomóc terapię. Gdy ją kończyłam, zrozumiałam, że piszę o tym, w jaki sposób proces terapii, coaching i wiedza psychologiczna mogą pomóc w nawróceniu – opowiada Małgorzata Kornacka, autorka książki „Boży coaching.

To Ci się opłaca”. To nie jest kolejny poradnik samodoskonalenia, pracy nad własnym ciałem i myślami ani psychologicznego oczyszczania ran i blizn. To raczej przewodnik po naszych emocjach, także tych trudnych, po zakamarkach, w których chcielibyśmy się ukryć, i po tym, co najchętniej zakopalibyśmy najgłębiej jak możemy. Ale Bóg widzi też to, co w nas trudne, bolesne, ciemne i schowane do kąta. I to Go wcale nie przeraża! On to wszystko chce uzdrowić. I o tym także jest książka Małgorzaty Kornackiej. Wspaniale się ją czyta, zawiera wiele ćwiczeń i podpowiedzi, jak nie wpadać w pułapki własnych wypaczonych przekonań, ale jak myśleć i działać zdrowo. Trzem osobom, które do 20 marca prześlą do nas e-mail (warszawa@gosc.pl) z tytułem książki i danymi adresowymi, prześlemy „Boży coaching”, którego egzemplarze ufundowało wydawnictwo Esprit z Krakowa.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Polecamy

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL