Nowy numer 44/2020 Archiwum

Rekolekcje dla mam, singli, z Szymonem Hołownią, czy po ukraińsku?

Kto nie zdążył dojechać do Ząbek na rekolekcje z o. Adamem Szustakiem, ma szansę w Warszawie wybrać się na interesujące nauki.

Dla singli

„Żyj z całych sił” – pod takim hasłem od 15 do 17 marca w kościele Najświętszego Zbawiciela (ul. Marszałkowska 37) odbędą się rekolekcje dla dorosłych stanu wolnego powołanych do małżeństwa i rozeznających tę drogę dla siebie. Nauki rekolekcyjne na Mszach św. o 18.30 wygłosi ks. Stanisław Szlassa, duszpasterz singli, psychoterapeuta. Po Mszach św. będzie możliwość uczestnictwa w pracy w grupach i adoracji.

Dla osób w związkach niesakramentalnych

Spotkania rekolekcyjne pt. „Tęsknota początkiem wszystkiego” odbędą się od 18 do 21 marca o godz. 19 w dolnym kościele sanktuarium św. Andrzeja Boboli na Mokotowie (ul. Rakowiecka 61). Wygłosi je o. Zdzisław Wojciechowski SJ.

Dla medyków

Pod hasłem "Benedyktyńskie recepty dla medyków" 23 i 24 marca o godz. 17 w kaplicy budynku przy ul. Floriańskiej 3 w Warszawie odbędą się rekolekcje dla środowiska medycznego. Poprowadzi je benedyktyn z Tyńca, o. Włodzimierz Zatorski.

Dla mam

27 marca w sanktuarium św. Andrzeja Boboli (ul. Rakowiecka 61) w godz. 10-13.30 odbędą się rekolekcje dla mam. "O świętości w codzienności" mówił będzie o prof. Paweł Mazanka, redemptorysta, wykładowca UKSW.

Na UKSW

Duszpasterstwo Akademickie UKSW zaprasza na rekolekcje pt. „Z grzechu do wolności”, które od 18 do 20 marca o godz. 18 będzie głosił jezuita o. Remigiusz Recław - "Mocni w Duchu". Spotkania odbędą się w Auli Schumana, przy ul. Wóycickiego 1. W programie: modlitwa uwielbienia, konferencja, adoracja z modlitwą wstawienniczą i modlitwa dziękczynna. Ostatniego dnia o 18.30 zostanie odprawiona Msza św. z nauką rekolekcyjną.

« 1 2 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama