Nowy numer 23/2020 Archiwum
 • Gość
  24.03.2019 20:18
  Sz. P Domino skoro osoby, o których wspomniałeś są w Kościele i są praktykującymi katolikami, to otrzymują w Kościele to co najcenniejsze Komunię Swiętą tzn., że Kościół o nich pamięta. To wspaniale , że trwają przy Bogu i nie ulegają pokusie cielesnej. Napisałeś "Nie wiem po co to napisałem. Pewnie i tak przejdzie bez eha ". Może napisz co to ma wspólnego z marszem życia i w czym uczestnicy marszu urazili osoby ze skłonnościami homoseksualnymi. Myślę, że te osoby także mogłyby uczestniczyć w tym marszu bo pewnie też są za życiem.
  doceń 16
 • Czloax
  24.03.2019 21:01
  WHO straciła autorytet stając się organizacją ideologiczną na usługach...
  doceń 27
 • Domino
  24.03.2019 21:21
  Wyobraźcie sobie taką sytuację. W okresie dorastania zdajecie sobie sprawę z tego, że Wasze zainteresowanie zamiast do osób przeciwnej płci wybiega w inną stronę. Lata mijają a "to" nie chce sobie pójść..... Jesteście wierzącymi katolikami i powoli uświadamiacie sobie, że to jest Wasz krzyż i, że jeśli chcecie dostąpić zbawienia to musicie wybrać życie w czystości. I tak sobie żyjecie... nikt o Waszych skłonnościach nie wie. Nagle wchodzicie na internet i czytacie takie jak tutaj komentarze nasycone jadem, że niby "same skłonności są grzechem". Powiem Wam tylko tyle "nie sądźcie a nie będziecie sądzeni"
  doceń 21
 • tomaszl
  25.03.2019 08:03
  Przeszli, pokrzyczeli, wrócili do swoich domów. Czy cokolwiek to zmieniło? Czy w rodzinach, tych co manifestowali nastał czas miłości, pokoju?
  Czy w otoczeniu protestujących od dziś mniej będzie rozwodów, mniej tej codziennej
  demoralizacji?
  Jak chcemy zmieniać świat, to musimy zmienić siebie, swoje najbliższe otoczenie. Bo tutaj najwięcej jest często tej tzw. demoralizacji.
  doceń 27

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama