Nowy numer 23/2020 Archiwum

Z okna Agaty Puścikowskiej

Premiera książki i spotkanie z dziennikarką „Gościa” na Targach Wydawców Katolickich w Warszawie.

Jubileuszowe 25. Targi Wydawców Katolickich potrwają od czwartku 4 kwietnia do niedzieli 7 kwietnia. W warszawskich Arkadach Kubickiego pojawi się blisko 170 wystawców z całego kraju. Gorąco zapraszamy na specjalne stoisko „Gościa Niedzielnego”.

Spotkanie autorskie z Agatą Puścikowską odbędzie się w piątek, 5 kwietnia o godz. 15 w namiocie przed Arkadami Kubickiego. Jej najnowsza książka „Z mojego okna” (Wydawnictwo Unitas 2019) to zbiór felietonów, jakie ukazują się co tydzień w „Gościu Niedzielnym”.
„Dla Czytelników ważne jest, że problemy – rodzinne, społeczne, większe i mniejsze, są doświadczeniem wielu z nas. A może nawet wszystkich. I fakt, że coś się wali i pali, i nie wychodzi, i jest kiepsko czasem, nie powoduje… końca świata. Nadal jesteśmy fajnymi ludźmi, nadal się rozwijamy, nadal popełniamy błędy i nadal kochamy. I nadal jesteśmy na dobrej drodze. Chociaż wyboistej” – pisze dziennikarka GN we wstępie książki.

Przeczytaj felieton z poprzedniego numeru „Gościa”:

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
  • Gość
    04.04.2019 07:19
    Po co kupować książkę i czytać drugi raz to samo, skoro w GN już to jest?
    doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama