Nowy Numer 16/2019 Archiwum

Zobacz także

 • velario-new
  07.04.2019 15:34
  'każdy tata superbohaterem!' - zaklinanie rzeczywistości... jak wielu osobom na dźwięk tych słów pięść sama się zaciska?
 • tomaszl
  07.04.2019 17:44
  A mi się wydawało że patronem ojców jest św. Józef. Cichy, pracowity, jakby będący na uboczu. Po męsku (czyli w ciszy) znoszący i radości i porażki. Ojcostwo (w odróżnieniu od zabawy w ojcostwo) wymaga milczenia, pokory, a nie chodzenia i manifestowania że jest się ojcem.
 • JA ŻYD
  08.04.2019 09:19
  Absolutnie trzeba manifestować przywiązanie do rodziny, wagę ojcostwa i macierzyństwa, obronę życia nienarodzonego. Jak powiedział Jezus Chrystus "Kto się do mnie przyzna przed ludźmi do tego ja się przyznam przed Ojcem moim, który jest w niebie". Czas dawania świadectwa wiary i przywiązania do wartości. Szczególnie potrzebują tego młodzi ludzie wchodzący w świat dorosłych. Lewactwo promuje tylko czerwone szambo i totalny społeczny rozkład. Dlatego tak szatan i jego słudzy uderzają szczególnie w rodzinę, prawo do życia. Damy radę! I nie zapominacie o codziennym "Zdrowaś Mario łaski pełna...". W modlitwie nasza siła i oparcie. Twego tak bardzo szatan nienawidzi. Ale on jest "cienki bolek". Szczęść Boże Wszystkim na ten tydzień pracy i życia! Trzymajcie się.
 • antytrol
  08.04.2019 13:11
  ..marsz okay...ale jesli w wyborach sie nie mysli o dzieciach i ich przyszlosci ...jak w warszawce ...to mozecie jeszcze pochodzic … oj mozecie.. na POPIS.. sobie a muza
  doceń 1

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL