Nowy numer 3/2021 Archiwum

Pamiętacie pielgrzymkę z 1979 roku? Podzielcie się z innymi

Może staliście na pl. Zwycięstwa, gdy padły słowa modlitwy o Ducha Świętego i odnowę oblicza ziemi? Może następnego dnia przyszliście z innymi młodymi, by spotkać się z Janem Pawłem przy kościele św. Anny? A może rzucaliście kwiaty pod papamobile na Trasie Łazienkowskiej? Czekamy na wasze zdjęcia i wspomnienia.

Za kilkanaście dni minie 40 lat od chwili, gdy Jan Paweł II na Okęciu po raz pierwszy ucałował polską ziemię jako papież. Pamiętacie? Sporo wody w Wiśle już upłynęło, wiele się w Polsce zmieniło, ale może wspomnienie pielgrzymki z 1979 r. jest w Was ciągle żywe? Chcemy prosić, byście opowiedzieli nam te historie, pokazali zdjęcia, przywołali wspomnienia z ulic Warszawy 2 i 3 czerwca: z tras przejazdu, z okien waszych domów, z zaułków Krakowskiego Przedmieścia, na które pędziliście, by posłuchać słów proroka naszych czasów. Może byliście na ówczesnym pl. Zwycięstwa i słuchaliście modlitwy Jana Pawła II o wylanie Ducha Świętego i odnowienie oblicza tej ziemi?

Czekamy na wspomnienia pod adresem: warszawa@gosc.pl lub telefonem redakcji warszawskiej: (22) 628 03 31. Wszystkie relacje zamieścimy w naszym serwisie.


Przesłanie materiałów jest równoznaczne z:
- udzieleniem nieodpłatnej zgody na ich publikację na stronach internetowych, których właścicielem jest Instytut Gość Media. Nadawca
- oświadczeniem, że nadesłane treści są własnością nadsyłającego i nie naruszają praw osób trzecich – w tym autorskich praw majątkowych i przepisów dotyczących ochrony wizerunku.

Administratorem danych osobowych jest Instytut Gość Media z siedzibą w Katowicach (dalej „My”), dostępny pod adresem e-mail: sekretariat@igomedia.pl i nr tel.: (32) 251 18 07. Dane osobowe będą gromadzone na podstawie naszego uzasadnionego interesu prawnego tj. w celach związanych z komunikacją pomiędzy nami a Panią/Panem, przez okres niezbędny dla jej celów, a także na podstawie przepisów prawa: Ustawy prawo prasowe, w celu upublicznienia nadesłanych przez Panią/Pana materiałów w serwisach internetowych Instytutu Gość Media. W razie konieczności dane mogą być przekazane uprawnionym organom państwowym.
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Podanie danych jest konieczne ze względu na ww. cele.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama