Nowy Numer 28/2019 Archiwum

Trzeba przetrwać pierwsze 20 lat

Jednej recepty na długi małżeński staż nie ma. – Pomagają wyznawane wartości, wiara i przekonanie, że mówimy sobie „tak” na serio – uważają Maria i Andrzej Bebłowscy, małżonkowie od 53 lat.

Maria i Andrzej poznali się w 1956 roku w duszpasterstwie jezuitów przy Rakowieckiej. Pani Maria właśnie zaczynała studia, pan Andrzej je kończył. Mieszkali blisko siebie. Gdy wracali razem do domu, ona bawiła go rozmową, on myślał: „Z tą na pewno się nie ożenię”. Dziś są razem 53 lata. 13 czerwca, w ramach Tygodnia Modlitw za Powołanych do Małżeństwa, w parafii NMP Matki Zbawiciela podzielili się receptą, jak zbudować małżeństwo ze stażem 50+.

Dostępne jest 11% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL