Nowy numer 3/2021 Archiwum

Będą pikiety przed sklepami IKEA

Fundacja Pro - Prawo do życia chce przeprosin i zadośćuczynienia ze strony koncernu dla zwolnionego za cytowanie Pisma Świętego pracownika i jego kolegów.

IKEA wyrzuciła pracownika, który sprzeciwił się forsowaniu przez firmę ideologii rozwiązłości, wychwalającej zboczenia seksualne. Popierający go koledzy zostali ukarani naganami. Mimo wielu protestów koncern nie wycofał się z decyzji, która jest oczywistym prześladowaniem za poglądy wypływające z zasad wiary chrześcijańskiej. 

- Obrona wolności sumienia jest obywatelskim obowiązkiem wobec prześladowań. Dlatego Fundacja Pro - Prawo do życia rozpoczyna pikiety pod firmą IKEA. Domagamy się stosownych przeprosin i zadośćuczynienia ze strony koncernu dla zwolnionego pracownika i jego kolegów - mówi Mariusz Dzierżawski, zapowiadając pikiety przed sklepami sieci IKEA w rejonie Warszawy. - Pikiety mają na celu informowanie klientów IKEA o sytuacji oraz zaangażowaniu firmy w promocję wynaturzeń seksualnych i politycznych postulatów lobby LGBT - dodaje.

Najbliższa pikieta odbędzie się przed sklepem IKEA w Jankach 10 lipca od godz. 15 do 20. Kolejne - w czwartek od godz. 12.30 do 16, w piątek od godz. 15 do 20 oraz w sobotę.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama