Nowy numer 3/2021 Archiwum

Tajemnica Eucharystii. Konkurs dla Czytelników

Czy naprawdę wierzymy, że pod postacią chleba i wina ukrywa się prawdziwy Bóg? Vinny Flynn, amerykański mówca, pomaga odkryć "ukryte" prawdy sakramentu, jakim jest Msza św.

Publikacja "7 tajemnic Eucharystii” to kolejna po "7 tajemnicach Spowiedzi” i "7 tajemnicach Bożego Miłosierdzia” książka amerykańskiego pisarza i mówcy, lidera ruchu Posługa Uzdrawiania MercySong. Publikacja jest zachętą do nawiązania głębszej relacji z Jezusem Chrystusem ukrytym w Eucharystii. Pomagają w tym ukazywane kolejno na kartach książki "tajemnice” - prawdy dotyczące tego, czym tak naprawdę jest ten sakrament. Autor przypomina o obecności żywego Boga, ogromie łask przygotowanych dla tych, którzy przystępują do Stołu Pańskiego oraz o łączności ziemi z niebem, która dokonuje się podczas sprawowania Najświętszej Ofiary.

Vinny Flynn nie tylko przytacza nauczanie Kościoła katolickiego w tej kwestii, ale także duchowe i mistyczne doświadczenie wielu świętych. Szczególnie bliska jest mu s. Faustyna, która w swoim "Dzienniczku” odsłania działanie Jezusa - którego przyjmowała w Komunii Świętej - w swojej duszy. Dla niej Eucharystia była "tajemnicą jej świętości”.

- Niech ta książka pomoże wam odkryć, dlaczego święta tak mówiła. Pozwólcie, by Eucharystia tak was prowadziła do świętości - zachęca sam autor.

Dla Czytelników "Gościa Warszawskiego" mamy 3 darmowe egzemplarze książki, ufundowane przez Wydawnictwo Esprit. Otrzymają je nadawcy 1., 5. i 10. e-maila z hasłem: "Książka", które dotrą do nas (warszawa@gosc.pl) do 21 lipca. Prosimy o podanie danych adresowych, niezbędnych do wysyłki książki.


Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu konkursu "Wygraj książkę w Gościu Niedzielnym" dostępnego na stronie www.igomedia.pl/Regulaminy.

Przystąpienie do konkursu jest także równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów przeprowadzenia konkursu.

Administratorem danych osobowych jest Instytut Gość Media (Organizator). Dane osobowe są przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgody, w celu przeprowadzenia konkursu, przez okres do zakończenia całego postępowania konkursowego. Dane osobowe mogą być udostępniane partnerom realizującym z Administratorem powyższy cel oraz uprawnionym organom. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego. W każdym momencie zgody na przetwarzanie danych w celu przeprowadzenia konkursu jak i opublikowanie wyników mogą zostać wycofane przez kontakt na adres e-mail: sekretariat@igomedia.pl.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama