Nowy numer 3/2021 Archiwum

Bóg nie poprawia nas w Photoshopie. Książki dla Czytelników

Nowa sukienka, szminka, obcasy? Nawrócona modelka Leah Darrow zdradza, w czym tkwi prawdziwej źródło kobiecości.

Leah Darrow, amerykańska modelka i uczestniczka America’s Next Top Model, miała - można powiedzieć - wszystko: urodę, sławę, pieniądze. Ale w głębi serca nie czuła się szczęśliwa. Dla stylistów była tylko "wieszakiem”, dla koncernów kosmetycznych - klientką, dla chłopaka - epizodem, dla znajomych - użytecznym kontaktem.

Książka "Inna strona piękna” to nie tylko historia nawrócenia byłej modelki, ale także zachęta do odkrywania swojego prawdziwego piękna, którego źródło jest tylko w Bogu. Doceń swoją wyjątkowość, broń swego serca, pozwól się kochać Ojcu i otwórz się na Jego uzdrawiającą miłość - to tylko niektóre porady zawarte w publikacji. Podobnie jak te dotyczące skromnego ubioru, optymalnego wykorzystywania swojej garderoby czy używania szkodliwych składników chemicznych zawartych w kosmetykach.

"Modlę się, by ta książka zachęciła kobiety do dumnego noszenia wiary - w małej czarnej, w dżinsach czy mundurze. Świat cię potrzebuje. Piękno cię potrzebuje, teraz idź i zrób coś pięknego dla Boga" - pisze autorka.

Dla Czytelników warszawskiego "Gościa Niedzielnego" mamy trzy egzemplarze książki ufundowane przez wydawnictwo Esprit. Otrzymają je nadawcy 1., 5. i 10. e-maila wysłanego na adres warszawa@gosc.pl wraz z danymi potrzebnymi do wysyłki.


Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu konkursu "Wygraj książkę w Gościu Niedzielnym" dostępnego na stronie www.igomedia.pl/Regulaminy.

Przystąpienie do konkursu jest także równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów przeprowadzenia konkursu.

Administratorem danych osobowych jest Instytut Gość Media (Organizator). Dane osobowe są przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgody, w celu przeprowadzenia konkursu, przez okres do zakończenia całego postępowania konkursowego. Dane osobowe mogą być udostępniane partnerom realizującym z Administratorem powyższy cel oraz uprawnionym organom. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego. W każdym momencie zgody na przetwarzanie danych w celu przeprowadzenia konkursu jak i opublikowanie wyników mogą zostać wycofane przez kontakt na adres e-mail: sekretariat@igomedia.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
TAGI:

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama