Nowy numer 3/2021 Archiwum

Droga do pełni życia. Książki dla Czytelników

Książka "W świetle cienia" o. Piotra Kwiatka OFM Cap to nie recepta na szczęśliwe życie, ale poradnik, jak radzić sobie z trudnościami w drodze do niego.

Psycholog, kapłan i zakonnik - o. Piotr Kwiatek OFM Cap - zaprasza czytelników w podróż w poszukiwania szczęścia. Autor nie podaje jednej recepty, ale proponuje przyjazne spojrzenie na codzienne wyzwania. Konflikty, porażki, etyczne dylematy, choroby oraz traumatyczne przeżycia nie tylko są trudnościami, ale również cennymi wskazówkami na drodze do odkrycia prawdziwego szczęścia. Mogą okazać się bezcennym źródłem życiowej mądrości.

- Jak cień integralnie łączy się ze światłem, tak szczęście nie istnieje bez zmagań oraz przeciwności - wyjaśnia zakonnik. Sztuką jest umiejętne radzenie sobie z trudnymi emocjami, akceptacja różnic międzyludzkich, przebaczenie czy wyciąganie wniosków z życiowych lekcji.

Dla Czytelników „Gościa Warszawskiego” mamy trzy egzemplarze książki ufundowanej dzięki wydawnictwu Serafin. Otrzymają je nadawcy 1., 5. i 10. maila przesłanego na adres warszawa@gosc.pl wraz z tytułem książki i danymi potrzebnymi do wysyłki.


Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu konkursu "Wygraj książkę w Gościu Niedzielnym" dostępnego na stronie www.igomedia.pl/Regulaminy.

Przystąpienie do konkursu jest także równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów przeprowadzenia konkursu.

Administratorem danych osobowych jest Instytut Gość Media (Organizator). Dane osobowe są przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgody, w celu przeprowadzenia konkursu, przez okres do zakończenia całego postępowania konkursowego. Dane osobowe mogą być udostępniane partnerom realizującym z Administratorem powyższy cel oraz uprawnionym organom. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego. W każdym momencie zgody na przetwarzanie danych w celu przeprowadzenia konkursu jak i opublikowanie wyników mogą zostać wycofane przez kontakt na adres e-mail: sekretariat@igomedia.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama