Nowy numer 3/2021 Archiwum

Zdobądź płytę "For Warsaw with love"

Dla Czytelników "Gościa Warszawskiego" mamy do rozdania trzy egzemplarze krążka Michała Urbaniaka na 75. rocznicę Powstania Warszawskiego.

"For Warsaw with love" ukazała się w ramach corocznego cyklu Pamiętamy’44 i obchodów 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Gościnnie na płycie wystąpili wybitni muzycy, m.in. basista Marcus Miller, gitarzysta David Gilmour, perkusista Lenny White, czy trębacz Michael Patches Stewart. Wydawcą płyty jest Muzeum Powstania Warszawskiego, a dystrybutorem Agora.

Album "For Warsaw with love" Michała Urbaniaka to 12 utworów obejmujących bliskie autorowi gatunki muzyczne: jazz, blues, czy hip-hop. Na płycie można usłyszeć kompozycje autora, a także jego interpretacje utworów Theloniousa Monka czy Billa Evansa i Milesa Davisa.

- Wszyscy, którzy biorą udział w tym projekcie, wiele dowiedzieli się o Warszawie, jej historii i Powstaniu Warszawskim - zapewnia Michał Urbaniak. - "For Warsaw with love” to moja muzyczna podróż z bagażem miłości do czarnych twórców jazzu, bluesa i hip-hopu, groove i rytmu, ludzi i miast, z dedykacją dla tych, których już nie ma i dla tych, którzy jeszcze są i będą - mówi Michał Urbaniak.

Dla naszych Czytelników mamy trzy egzemplarze płyty. Otrzymają je nadawcy 5., 15. i 25. e-maila z tytułem płyty, który dotrze na adres warszawa@gosc.pl w dniu 1 sierpnia po godz. 17.


Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu konkursu "Wygraj książkę w Gościu Niedzielnym" dostępnego na stronie www.igomedia.pl/Regulaminy.

Przystąpienie do konkursu jest także równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów przeprowadzenia konkursu.

Administratorem danych osobowych jest Instytut Gość Media (Organizator). Dane osobowe są przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgody, w celu przeprowadzenia konkursu, przez okres do zakończenia całego postępowania konkursowego. Dane osobowe mogą być udostępniane partnerom realizującym z Administratorem powyższy cel oraz uprawnionym organom. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego. W każdym momencie zgody na przetwarzanie danych w celu przeprowadzenia konkursu jak i opublikowanie wyników mogą zostać wycofane przez kontakt na adres e-mail: sekretariat@igomedia.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama