Nowy Numer 37/2019 Archiwum

Kupuj i pomagaj

Grupa Charytatywni Freta zbiera pieniądze na pomoc dla głodnych dzieci. Główny zastrzyk finansowy to Jarmark św. Jacka, który w tym roku odbył się po raz 20.

Najtańszy obiad kosztuje 3,60 zł. Zjada go ok. 240 dzieci objętych pomocą działającej przy dominikanach na Nowym Mieście grupy Charytatywni Freta. – Docieramy do naprawdę biednych domów. Czasami w jednym małym pokoju mieszka 10 osób. Niektóre dzieci pozbawione są opieki biologicznych rodziców. Wspieramy też te przychodzące do świetlic środowiskowych w Katowicach, Korbielowie i Wrocławiu – mówi Anna Stadnicka, organizatorka Jarmarku św. Jacka na Freta, który 15–18 sierpnia odbył się po raz 20.

Dostępne jest 56% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL