Nowy numer 23/2020 Archiwum

Jaka jest nasza misja? Konkurs książkowy

Jesteśmy narodem wybranym? Z pewnością, do tego, żeby Boga bardziej kochać i wynagradzać za tych, którzy Go nie chcą poznać. Przeczytaj najnowszą książkę Wincentego Łaszewskiego

Pod koniec sierpnia nakładem wydawnictwa Fronda ukazała się książka Wincentego Łaszewskiego pt. "Duchowa misja Polski. Proroctwa i wizje". Znany mariolog przypomina proroctwa dotyczące losów naszego kraju, ale także jego szczególnej roli w dziele ewangelizacji i przygotowaniu świata na ostateczne przyjście Jezusa.

Przypomina świadków tajemnicy, którym dane było zajrzeć za zasłonę czasu, m.in. Americo Lopez-Ortiza, o. Pio, Wandę Malczewską, bł. ks. Bronisława Markiewicza. Przypomina słowa świętych i wizjonerów np. Faustyny Kowalskiej, kard. Augusta Hlonda, Łucji dos Santos, Małgorzaty Alacoque, abp. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego, Rozalii Celakówny i Teresy Neumann, która tuż po zakończeniu drugiej wojny światowej przepowiedziała peregrynację obrazu Matki Bożej Częstochowskiej po Polsce (wędrówka obrazu rozpoczęła się w 1957 r.) i mówiła o Jej szczególnej opiece nad naszym krajem.

Dla Czytelników mamy 3 darmowe egzemplarze książki ufundowane przez Wydawnictwo Fronda.

Otrzymają je nadawcy 1., 10. i 20. e-maila z hasłem: „Duchowa misja”, które dotrą do nas (warszawa@gosc.pl) do 18 września.

« 1 2 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama