Nowy numer 23/2020 Archiwum

Zmagasz się z depresją, lękiem czy nałogiem? Posłuchaj, jak Bóg dziś wyzwala

Po raz 9. w parafii na Mokotowie pod hasłem "Nie bój się, odwagi, Bóg daje siły, by przełamać wszelki lęk!" odbędzie się "Noc Świadectw”.

"Noc Świadectw” odbędzie się 28 września w parafii św. Michała Archanioła na Mokotowie. Rozpocznie się 19.30 świadectwami, w trakcie wieczoru będzie można także prosić o modlitwę wstawienniczą, przystąpić do sakramentu spowiedzi, a w kaplicy Matki Bożej przez całą noc będzie trwała adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 22.30 zostanie odprawiona niedzielna Msza św. Muzycznie uczestnikom będzie towarzyszył zespół "Głos Światła".

Organizatorzy zapraszają szczególnie osoby, które "zmagają się w swoim życiu z lękiem, depresjami, nałogami i zniewoleniami". "Chcielibyśmy, żeby doświadczyli, że Pan Bóg, jest Tym, który daje radość i wolność" - czytamy w zaproszeniu.

Swoim doświadczeniem podzielą się osoby, które doświadczyły wyzwolenia i uwolnienia. W czasie poprzednich edycji "Nocy Świadectw" wystąpili m.in. Dominika Figurska, Ania Golędzinowska, Jan Budziaszek, Magdalena Frączek, Krzysztof Ziemiec i wiele innych osób, które dzieliły się swoją wiarą.

Wydarzenie "Noc Świadectw" organizuje Diakonia Ewangelizacyjna Odnowy w Duchu Świętym, działająca przy parafii św. Michała Archanioła w Warszawie, grupy modlitwy wstawienniczej Odnowy w Duchu Świętym oraz wspólnota parafialna.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama