Nowy numer 42/2019 Archiwum

"Już 35 lat jestem prowadzony przez Maryję”

"Uśmiechnięty" biskup przez cały październik będzie prowadził wideo-rozważania różańcowe.

"Wtajemniczeni” to nowy wideo-cykl zrealizowany przez portal Stacja7.pl. Złożą się na niego cztery odcinki rozważań różańcowych, głoszonych przez biskupa pomocniczego diecezji warszawsko-praskiej Marka Solarczyka, po jednym na każdą część Różańca Świętego. W każdym z nich bp Solarczyk przeprowadzi widzów przez kolejne tajemnice danej części, wyjaśniając na przykładach biblijnych jej przesłanie.

Wybór biskupa nie były przypadkowy. - 35 lat temu zostałem wprowadzony w dzieło, którego znaczenia i wartości wtedy nie rozumiałem: do wspólnoty Niewolników Maryi. Z perspektywy tych lat wyraźnie widzę, jak byłem przez Boga prowadzony z Maryją, poprzez Różaniec - mówi bp Marek Solarczyk.

Wtajemniczeni. Bp Solarczyk rozważa tajemnice radosne
Stacja7.pl

Dodatkowo, jak podkreślają autorzy cyklu - "wszyscy go rozpoznają jako osobę zawsze uśmiechniętą, pełną wewnętrznego światła. On sam mówi o tym, że to wszystko bierze się z zawierzenia Matce Bożej i temu, że Ona go prowadzi”.

Nagrania zrealizowano w znajdującym się naprzeciw katedry warszawsko-praskiej Parku Praskim. Odcinki są krótkie, maksymalnie 8-minutowe. Mają pogłębić refleksję towarzyszącą widzom w ich codziennej modlitwie na różańcu, zwłaszcza w październiku.

Odcinki będą publikowane w każdy wtorek października o godz. 19 na portalu Stacja7.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL