Nowy numer 42/2019 Archiwum

Dziesięciu kandydatów na miejsce. Na kogo głosować pod Warszawą?

W wyborach do Sejmu okręg wyborczy nr 20 to tzw. obwarzanek podwarszawski. Obejmuje on osiem powiatów: legionowski, wołomiński, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, grodziski, warszawski zachodni, nowodworski. Do wzięcia jest 12 mandatów.

  • Lista numer 1 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
  1. Robert Dariusz Mordak, architekt
  2. Bożena Jadwiga Żelazowska, politolog
  3. Jakub Łukasz Stefaniak, dziennikarz
  4. Agnieszka Beata Petelicka, ekonomista
  5. Artur Mateusz Świercz, przedstawiciel władzy samorządowej
  6. Magdalena Biernacka, dyrektor departamentu
  7. Emilia Oleksiak, wyższy urzędnik samorządowy
  8. Dariusz Grzegorz Grajda, prezes
  9. Piotr Stanisław Galiński, przedstawiciel władzy samorządowej
  10. Karol Andrzej Małolepszy, doradca zawodowy
  11. Artur Pozorek, wyższy urzędnik samorządowy
  12. Krystian Stanisław Buszta, dyrektor szkoły
  13. Marek Szczepan Sudomirski, wyższy urzędnik samorządowy
  14. Ewa Szynkiewicz, rolnik upraw polowych
  15. Zdzisław Czesław Litwińczuk, prezes
  16. Ilona Nasiadka, ekonomista
  17. Joanna Katarzyna Ciepielewska, prawnik
  18. Michał Adam Dominiak, technik leśnik
  19. Maryla Barbara Łukasińska, animator kultury
  20. Małgorzata Okurowska, dyrektor szkoły
  21. Daniel Krzysztof Sosin, architekt
  22. Damian Marek Piekut, trener sportu
  23. Erwina Lilia Ryś-Ferens, nauczyciel wychowania fizycznego
  24. Łukasz Jan Borkowski, dyrektor szkoły
  • Lista numer 2 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  1. Mariusz Błaszczak, urzędnik państwowy
  2. Anita Czerwińska, prawnik
  3. Andrzej Smirnow, nauczyciel akademicki
  4. Zdzisław Tadeusz Sipiera, wyższy urzędnik państwowy
  5. Piotr Michał Uściński, parlamentarzysta
  6. Andrzej Bittel, prawnik
  7. Dariusz Olszewski, dyrektor do spraw administracyjnych
  8. Marcel Józef Klinowski, specjalista ds. transportu
  9. Michał Feliks Prószyński, politolog
  10. Monika Joanna Kwiek, nauczyciel języka obcego
  11. Robert Szydlik, wyższy urzędnik samorządowy
  12. Traczyk Stefan, leśnik
  13. Tomasz Bogumił Laskus, politolog
  14. Dorota Małgorzata Bojemska, zawodowy działacz organizacji pozarządowej
  15. Jolanta Monika Madziar, prezes zarządu
  16. Grzegorz Pruszczyk, administrator baz danych
  17. Zbigniew Niezabitowski, kierownik wydziału
  18. Aurelia Zalewska, ekonomista
  19. Renata Mirosław, nauczyciel nauczania początkowego
  20. Piotr Choroś, właściciel firmy budowlanej
  21. Małgorzata Szymańska-Suchecka, psycholog
  22. Anna Krystyna Rudzka, historyk
  23. Dominika Małgorzata Chorosińska, aktorka
  • Lista numer 3 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
  1. Andrzej Tadeusz Rozenek, dziennikarz
  2. Julia Eliza Zimmermann, socjolog
  3. Sylwia Lidia Buźniak, Ekonomistka
  4. Leszek Poniewierka, filolog języka nowożytnego
  5. Marcin Górski, sprzedawca
  6. Andrzej Marek Radzikowski, koordynator spedycji
  7. Konrad Krzysztof Gołota, doradca finansowy
  8. Ewa Katarzyna Skórska, nauczyciel
  9. Katarzyna Anna Braiter, ekonomistka
  10. Bartosz Konrad Gawkowski, urzędnik do spraw licencji
  11. Joanna Dagmara Cieplińska-Kowalska, nauczycielka
  12. Małgorzata Henryka Starzyńska, specjalista ds. reklamy i marketingu
  13. Katarzyna Kowalska, specjalista ds. rekrutacji pracowników
  14. Remigiusz Radosław Mazur, etnograf
  15. Liliana Kozielska, specjalista sprzedaży technologii i usług teleinformatycznych
  16. Andrzej Wojcieski, inżynier teleinformatyk
  17. Robert Urbanek, inżynier elektryk
  18. Monika Błaszczak, pośrednik nieruchomości
  19. Sławomir Borys Miłow, inżynier elektryk
  20. Mateusz Szymański, bibliotekarz
  21. Ewa Magdalena Wróblewska, specjalista ds. egzekucji
  22. Wiesław Tomaszewski, diagnosta laboratoryjny
  23. Mateusz Kamil Stefankowski, sprzedawca w stacji paliw
  24. Marek Zdzisław Papuga, doradca finansowy i inwestycyjny
  • Lista numer 4 - KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
  1. Michał Jan Wawer, radca prawny
  2. Rafał Piotr Pazio, nauczyciel
  3. Michał Nieznański, przedstawiciel handlowy
  4. Jacek Baltazar Korwin-Mikke, przedsiębiorca
  5. Bogdan Jerzy Chmielecki, inżynier elektryk
  6. Tomasz Jan Cynkier, politolog
  7. Anna Małgorzata Śliwa, fizjoterapeuta
  8. Beata Elżbieta Trochanowska, politolog
  9. Piotr Filipek, prawnik
  10. Zbigniew Witaszek, przedsiębiorca
  11. Teresa Lech-Rączka, przedsiębiorca
  12. Julia Maria Żołek, student
  13. Michał Jan Janik, programista
  14. Edyta Agnieszka Luty, administrator baz danych
  15. Adam Andrzej Skwarski, trener
  16. Anna Jadwiga Pintara, statystyk
  17. Rafał Bajkowski, motorniczy
  18. Piotr Dariusz Drożdż, przedsiębiorca
  19. Sebastian Puławski, specjalista ds. marketingu i handlu
  20. Anna Patrycja Rumińska, nauczyciel matematyki
  21. Ewelina Sterkowska, higienistka stomatologiczna
  22. Karol Tadeusz Tott, inzynier budownictwa
  23. Grażyna Wiesława Chojnacka, kierownik restauracji
  24. Konrad Paweł Smuniewski, dziennikarz
  • Lista numer 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
  1. Jan Stanisław Grabiec, poseł
  2. Paweł Ksawery Zalewski, konsultant
  3. Kinga Magdalena Gajewska, poseł na Sejm RP
  4. Maciej Grzegorz Lasek, inżynier lotniczy budowy płatowców
  5. Jacek Grzegorz Wiśniewski, prezes
  6. Piotr Franciszek Niemczyk, konsultant
  7. Katarzyna Albina Szostak, pielęgniarka operacyjna
  8. Jolanta Maria Koczorowska, emerytka
  9. Krzysztof Adam Rzyman, ekonomista
  10. Artur Stanisław Kołosowski, przedsiębiorca
  11. Ewa Małgorzata Krawczyk-Dębiec, kierownik kontroli wewnętrznej
  12. Wojciech Herner, przedstawiciel handlowy
  13. Halina Justyna Bonecka, ekonomista
  14. Tomasz Paweł Szturo, nauczyciel
  15. Grażyna Orzechowska – Mikulska, przedstawiciel władzy samorządowej
  16. Piotr Michał Wasilewski, adwokat
  17. Magdalena Jadwiga Mierzejewska-Waś, turoperator
  18. Patryk Jan Luboiński, przedstawiciel władzy samorządowej
  19. Olga Wierzbicka, prawnik
  20. 20. Patryk Wydurski, student
  21. Maja Magdalena Winiarska-Czajkowska, trener osobisty
  22. Karol Bielec, menadżer
  23. Grzegorz Rafał Kamiński, specjalista polityki społecznej
  24. Piotr Kandyba, magister inżynier technologii żywności
  • Lista numer 8 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY
  1. Grzegorz Wysocki, dziennikarz
  2. Jan Starzyński, prawnik
  3. Agata Korczak, lekarz stomatolog
  4. Mateusz Duch, urzędnik
  5. Tomasz Sławomir Paciorek, ekonomista
  6. Urszula Nelken, dziennikarz
  7. Grzegorz Michał Lipiński, ekonomista
  8. Krzysztof Ryszard Duda, handlowiec
  9. Ilona Moryc, ekonomista
  10. Michał Grzegorz Sawa, przedsiębiorca
  11. Piotr Tymiński, pisarz
  12. Dorota Krystyna Woźniak, urzędnik państwowy
  13. Paweł Chmielewski, technik mechanik
  14. Katarzyna Jaworek, pracownik fizyczny
  15. Jarosław Paweł Paćko, technik ogrodnik
  16. Jacek Suwała, rzemieślnik
  17. Marta Maria Wykowska, nauczyciel
  18. Mariusz Paweł Sokalski, technik mechanik
  19. Aneta Misiewicz-Przyborowska, nauczyciel
  20. Katarzyna Karolina Marchewka, urzędnik samorządowy
  21. Piotr Krogul, inżynier mechanik
  22. Anna Katarzyna Gajewska, ekonomista
  23. Konrad Szymon Rytel, inżynier budowlany
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL