GN 24/2021 Archiwum

Książki dla czytelników. "Mistyczki"

Książka Ewy Czaczkowskiej zawiera biografie czterech polskich mistyczek, żyjących od XIX do XXI wieku.

Dla Czytelników mamy trzy egzemplarze książki "Mistyczki. Historie kobiet wybranych" autorstwa Ewy Czaczkowskiej, ufundowane przez wydawnictwo ZNAK z Krakowa. To opowieść o życiu s. Wandy Boniszewskiej, Alicji Lenczewskiej, Wandy Malczewskiej oraz m. Franciszki Kozłowskiej, które otrzymały szczególne dary od Boga. Jak je przyjęły i wykorzystały? 

Książkę otrzymają nadawcy 1., 10. i 20. e-maila z hasłem: "Mistyczki", które dotrą do nas (warszawa@gosc.pl) do 22 października.

Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu konkursu "Wygraj książkę w Gościu Niedzielnym" dostępnego na stronie www.igomedia.pl/Regulaminy.

Przystąpienie do konkursu jest także równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów przeprowadzenia konkursu.

Administratorem danych osobowych jest Instytut Gość Media (Organizator). Dane osobowe są przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgody, w celu przeprowadzenia konkursu, przez okres do zakończenia całego postępowania konkursowego. Dane osobowe mogą być udostępniane partnerom realizującym z Administratorem powyższy cel oraz uprawnionym organom. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego. W każdym momencie zgody na przetwarzanie danych w celu przeprowadzenia konkursu jak i opublikowanie wyników mogą zostać wycofane przez kontakt na adres e-mail: sekretariat@igomedia.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama