Nowy numer 46/2019 Archiwum

Tak nam dopomóż...

Jak nie wypalić się w małżeństwie? – Najpierw trzeba się dowiedzieć, co jest paliwem, które podsyca miłość – radzili Monika i Marcin Gomułkowie.

Po wakacyjnej przerwie ruszyły cieszące się dużą popularnością wśród mieszkańców stolicy spotkania z cyklu „Duchowość dla Warszawy”. Ich organizatorem jest Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie. Gośćmi spotkania, które 24 października pod hasłem: „Jak nie wypalić się w małżeństwie?” odbyło się w Centralnej Bibliotece Rolniczej, byli małżonkowie Monika i Marcin Gomułkowie z Torunia, rodzice trojga dzieci, mediatorzy, ewangelizatorzy, liderzy katolickiej wspólnoty małżeństw, członkowie rady duszpasterskiej diecezji toruńskiej. Internautom znani są z prowadzonego przez siebie vloga „Początek wieczności”, na którym promują sakramentalne małżeństwo. I choć mają dopiero pięć lat małżeńskiego stażu, już kilka miesięcy po ślubie zorientowali się, że w ich małżeństwie „skończyło się paliwo” i przyszedł kryzys.

Dostępne jest 20% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama