Nowy numer 44/2020 Archiwum

Strojąc GPS. Zdobądź płytę

Kolejny krążek w karierze Marcina Wargockiego zabierze nas do muzycznej krainy łagodności, dając nadzieję i wzmacniając wiarę. Dla Czytelników "Gościa" mamy trzy płyty.

Marcin Wargocki przygodę z gitarą rozpoczął, mając czternaście lat, gdy pokochał twórczość Starego Dobrego Małżeństwa. Dziś 40-latek wychowuje z żoną trójkę dzieci, pracując jako przedstawiciel handlowy we włoskiej firmie. Jego pierwsza płyta “GPS na Niebo” została bardzo ciepło przyjęta przez słuchaczy, a premierowy singiel z nadchodzącego krążka pt. „Nie Wątp” znalazł się w pierwszej trójce Listy z Mocą.

15 nastrojowych utworów o tematyce religijnej zabiera nas do krainy chrześcijańskiej łagodności.

- Płyta „Nie wątp" jest próbą dostrojenia, nastrojenia, zaktualizowania mojego wewnętrznego GPS. Każdy przeżywa różne chwile - radosne, ale nie tylko. Na wielu płaszczyznach życia nie jest spokojnie. Chcę, aby „Nie wątp" dało mi oraz moim słuchaczom nadzieję. Ma pomóc na nowo nastawić GPS, gdy straciliśmy sygnał. Nie jesteśmy sami - mówi artysta.

Płyta otrzymała honorowy patronat bp. Romualda Kamińskiego. Premierowy koncert odbył się w Józefowskim Ośrodku Kultury 18 października. Razem z Marcinem zagrali muzycy, którzy wystąpili na płycie: Anna Nguyen Van-Bojas - skrzypce, chórki oraz Bogdan Żywek - piano, gitara.

Marcin jest jednym z niewielu polskich artystów chrześcijańskich, który wydał swoją płytę nie tylko na CD ale także na winylu. Wydawcą jest Edycja św. Pawła, krążek dostępny jest na www.edycja.pl.


Dla naszych Czytelników mamy trzy płyty artysty. Wyślemy je nadawcom 1., 10. i 20. e-maila z hasłem: „Cisza”, które dotrą do nas (warszawa@gosc.pl) do końca października. W e-mailu prosimy o podanie danych adresowych niezbędnych do wysyłki książki.

Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu konkursu dostępnego na stronie www.igomedia.pl/Regulaminy.

Przystąpienie do konkursu jest także równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów przeprowadzenia konkursu.

Administratorem danych osobowych jest Instytut Gość Media (Organizator). Dane osobowe są przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgody, w celu przeprowadzenia konkursu, przez okres do zakończenia całego postępowania konkursowego. Dane osobowe mogą być udostępniane partnerom realizującym z Administratorem powyższy cel oraz uprawnionym organom. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego. W każdym momencie zgody na przetwarzanie danych w celu przeprowadzenia konkursu jak i opublikowanie wyników mogą zostać wycofane przez kontakt na adres e-mail: sekretariat@igomedia.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama