GN 24/2021 Archiwum

Jak umierać? Spójrz na mnichów

Dla Czytelników mamy trzy egzemplarze książki "Czas umierania. Ostatnie dni życia mnichów". To lektura nie tylko na listopad.

Dla Czytelników mamy trzy egzemplarze książki Nicolasa Diata "Czas umierania. Ostatnie dni życia mnichów" ufundowane przez Wydawnictwo Sióstr Loretanek.

Książkę otrzymają nadawcy 1., 10. i 20. e-maila z hasłem: "Mnisi", które dotrą do nas (warszawa@gosc.pl) do 6 listopada.

Jak umierać? Spójrz na mnichów.

Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu dostępnego na stronie www.igomedia.pl/Regulaminy.

Przystąpienie do konkursu jest także równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów przeprowadzenia konkursu.

Administratorem danych osobowych jest Instytut Gość Media (Organizator). Dane osobowe są przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgody, w celu przeprowadzenia konkursu, przez okres do zakończenia całego postępowania konkursowego. Dane osobowe mogą być udostępniane partnerom realizującym z Administratorem powyższy cel oraz uprawnionym organom. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego. W każdym momencie zgody na przetwarzanie danych w celu przeprowadzenia konkursu jak i opublikowanie wyników mogą zostać wycofane przez kontakt na adres e-mail: sekretariat@igomedia.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama