Nowy numer 22/2020 Archiwum

Jak burza

„Bóg nie jest taki, jaki chcemy, ale święty” – pisze Johannes Hartl, starając się wytrącić nas z duchowego komfortu i świętego spokoju.

Johannes Hartl jest doktorem teologii katolickiej, założycielem i liderem Domu Modlitwy w Augs- burgu w Niemczech, w którym od 2011 r. trwa nieustająca modlitwa.

Jego książkę „Bóg nieokiełznany” powinni przeczytać wszyscy, którzy uważają, że wiodą przykładne życie, że sami poradzą sobie z każdą przeciwnością, czują się silni, także duchowo, bo w każdej dziedzinie stawiają na rozwój. Ta książka wywraca ten plan do góry nogami. Tak jak Bóg czasami dopuszcza w naszym życiu do różnych nieprzewidzianych wydarzeń, trudności, cierpień. Czasami potrzeba skrajnie trudnych doświadczeń, żeby wreszcie zobaczyć, że świat nie kręci się wokół nas, że nie jesteśmy samowystarczalni i wszechmocni.

Bo wszechmocny, potężny jest tylko Bóg. Pan, który – jak pisze J. Hartl – „daje wewnętrzny kompas ludziom szukającym Jego woli i stawiającym Go w życiu na pierwszym miejscu”. Dla Czytelników mamy trzy egzemplarze książki. O tym, jak je otrzymać, można przeczytać na: warszawa.gosc.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama