Nowy numer 43/2020 Archiwum

O płodności. Nie tylko dla kobiet

Szkolenie w ramach cyklu "Spotkania wokół płodności" już po raz drugi w siedzibie kurii archidiecezji warszawskiej zgromadziło kilkadziesiąt osób.

Staramy się odpowiedzieć na pytania, jak kierować swoją płodnością w sposób naturalny? Jak skutecznie odłożyć poczęcie bez stosowania antykoncepcji? Jak pomóc poczęciu w przypadku problemów z płodnością? "Spotkania wokół płodności" to bezpłatne spotkania w formie warsztatowej dla kobiet. Ale cieszę się, że uczestniczą w nich także mężczyźni, którzy chcą poznać naturalny cykl płodności. Co miesiąc tematy zdrowia prokreacyjnego, profilaktyki płodności i sposobów  jej monitorowania podejmują lekarze, specjaliści i edukatorzy - mówi Anna Koźlik nauczyciel INER, autorka bloga płodna.plm podkreślając że naturalne rozpoznawanie płodności jest nie tylko zdrowym, ale i rzetelnie opracowanym naukowo sposobem regulacji poczęć.

Organizatorami comiesięcznych spotkań są: Instytut Naturalnego Planowania Rodziny wg metody prof. Roetzera (INER Polska) oraz Księgarnia na Miodowej.

W spotkaniu zatytułowanym "Metody naturalne dla Mam" biolog i doradca życia rodzinnego Magdalena Banyś wyjaśniała zasady obserwacji i interpretacji płodności w wyjątkowym dla kobiety czasie, po porodzie.

Kolejne spotkanie, tym razem z psychologiem, który opowie o problemach związanych z niemożnością poczęcia dziecka lub zbyt długiego odkładania decyzji o nim odbędzie się 21 grudnia o godz. 11 w sali przy kurii archidiecezji warszawskiej przy ul. Miodowej 17.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama