Nowy numer 23/2020 Archiwum

"Non possumus" czy dialog?

Civitas Christiana zaprasza na Prymasowskie Wykłady Otwarte.

Już dziś odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Prymasowskich Wykładów Otwartych. Gościem spotkania pt. "Prymas Stefan Wyszyński - non possumus i człowiek dialogu", będzie dr Ewa Czaczkowska.

Spotkanie odbędzie się o godz. 18 w archikatedrze św. Jana Chrzciciela przy ul. Świętojańskiej 8 w sali na I piętrze (wejście od ul. Kanonia). Organizatorem jest Katolickie Stowarzyszenie "Civitas Christiana", Oddział w Warszawie.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęły tygodniki "Idziemy", "Gość Niedzielny" i miesięcznik "Civitas Christiana”.

Dr Ewa Czaczkowska - historyk, dziennikarka, publicystka. Wykłada na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Jest autorką książek biograficznych w tym Prymasa Stefana Wyszyńskiego, św. Faustyny Kowalskiej, błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama