Nowy numer 4/2021 Archiwum

Pasterka z biskupami w Ząbkach i Witolinie

Biskupi diecezji warszawsko-praskiej będą przewodniczyć liturgii o północy z 24 na 25 grudnia.

W Wigilię o godz. 10 biskup Romuald Kamiński weźmie udział w dorocznym spotkaniu osób ubogich, bezdomnych i samotnych. Wigilijne śniadanie odbędzie się w placówce diecezjalnej Caritas przy ulicy Grochowskiej 111/113.

Biskup Marek Solarczyk o godz. 6.30 będzie przewodniczył w katedrze warszawsko-praskiej ostatnim tegorocznym Roratom.

Mszę św. pasterską biskup Romuald Kamiński odprawi w parafii Zesłania Ducha Świętego w Ząbkach. Z kolei Msza św. pasterska pod przewodnictwem biskupa Marka Solarczyka odbędzie się w
parafii Narodzenia Pańskiego w Warszawie na Witolinie. W parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Starej Miłośnie w tym roku Mszę św. Pasterską odprawi nuncjusz apostolski w Polsce abp Salvatore Pennacchio. Pasterce w parafii Dobrego Pasterza w Warszawie-Miedzeszynie będzie przewodniczył biskup pomocniczy archidiecezji warszawskiej Piotr Jarecki.

Pierwszego dnia świąt Bożego Narodzenia o godz. 11 w katedrze warszawsko-praskiej biskup Romuald Kamiński będzie przewodniczył Eucharystii w drugą rocznicę śmierci biskupa pomocniczego naszej diecezji Stanisława Kędziory. Biskup Marek Solarczyk odprawi Mszę św. z jubileuszami małżeńskimi w parafii konkatedralnej na Kamionku. Początek liturgii o godz. 10.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama