Nowy numer 48/2020 Archiwum

Głośna noc

Koncert „Betlejem w Polsce” zabrzmi inaczej niż dotychczas. Artyści opowiedzą dzieje Bożego Narodzenia z osobistej perspektywy.

To będzie koncert na wiele strun – od polskich kolęd po najpiękniejsze pieśni bożonarodzeniowe z całego świata, od balladowych po rockowe brzmienia.

– Zabierzemy was w daleką podróż dookoła świata, ale echo tej podróży wybrzmi także w osobistych i współcześnie napisanych utworach. To będzie głośna noc… – obiecują organizatorzy. Widowisko odbędzie się 10 stycznia o godz. 19 w hali Torwar przy ul. Łazienkowskiej. Na scenie pojawi się dwudziestu wykonawców, wśród nich m.in. Arka Noego, Natalia Niemen, Magda Bereda, Kasia Wilk, Agnieszka Musiał, Gabi Gąsior, Maya Avraham, Andrzej Lampert, Skubas, Robert Friedrich „Litza”, Adam Krylik, Mate.O, Marek Piekarczyk, Mietek Szczęśniak oraz Jan Smoczyński z zespołem. Widowisko zostało objęte patronatem obydwu warszawskich ordynariuszy oraz Konferencji Episkopatu Polski. Dochód z trasy „Betlejem w Polsce” jest przeznaczony na cel charytatywny – pomoc dla osób potrzebujących. Bilety dostępne na: www.betlejemwpolsce.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama