Nowy numer 48/2020 Archiwum

Dziś kolędy na tysiące głosów

Na Torwarze zabrzmią kolędy z różnych stron świata. Wystąpią m.in. Arka Noego, Agnieszka Musiał, Robert Friedrich "Litza" z towarzyszeniem Międzynarodowego Zespołu Muzycznego pod kierownictwem Jana Smoczyńskiego.

Artyści opowiedzą dzieje Bożego Narodzenia z osobistej perspektywy.

Wyśpiewają swoje historie, w których odbija się pięknym refleksem ten wyjątkowy dla człowieka czas przyjścia na świat Bożego Syna. To będzie koncert na wiele strun - od polskich kolęd po najpiękniejsze pieśni Bożonarodzeniowe z całego świata, od balladowych po rockowe brzmienia a także utwory premierowe napisane specjalnie na tę okazję. Będzie też niezwykła oprawa multimedialna, świąteczna atmosfera i dzielenie się opłatkiem.

O 19.00 zabrzmią kolędy na wiele głosów - na scenie pojawi się dwudziestu wykonawców, m.in. Arka Noego, Natalia Niemen, Magda Bereda, Kasia Wilk, Agnieszka Musiał, Gabi Gąsior, Maya Avraham, Andrzej Lampert, Skubas, Robert Friedrich „Litza”, Adam Krylik, Mate.O, Marek Piekarczyk, Mietek Szczęśniak oraz Jan Smoczyński z zespołem.

Widowisko zostało objęte patronatem obydwu warszawskich ordynariuszy oraz Konferencji Episkopatu Polski. Dochód z trasy „Betlejem w Polsce” jest przeznaczony na cel charytatywny - pomoc dla osób potrzebujących. Bilety dostępne na: www.betlejemwpolsce.pl. Do artystów dołączą ze śpiewem  widzowie tworząc razem największy w Polsce chór kolędników, którzy niosą pomoc potrzebującym. 

Ponadto absolutną nowością jest w tym roku płyta „Kolędowanie na tysiące głosów”, która jest zapisem wspólnego kolędowania artystów z publicznością. Każdy może pobrać ją bezpłatnie ze strony ambasadormilosierdzia.pl, a przy okazji ofiarować charytatywny datek.

- “Betlejem w Polsce” zabrzmi tym głośniej, z im większym odzewem spotka tegoroczna akcja charytatywna Ambasador Miłosierdzia - podkreślają organizatorzy widowiska.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama