Nowy numer 08/2020 Archiwum

20 minut tramwajem na Gocław. Powstanie nowa linia

Ma mieć 7 przystanków i wozić pasażerów z Gocławia na al. Waszyngtona. Tramwaje Warszawskie podpisały pierwszą umowę na budowę linii tramwajowej na Gocław.

Według planów, trasa nowej linii o długości 3,6 km zacznie się od skrzyżowania ul. Międzynarodowej z al. Waszyngtona; dalej - przez Saską Kępę, nad al. Stanów Zjednoczonych, gdzie powstanie węzeł pozwalający przesiąść się do autobusów. Ostatnie półtora kilometra nowej trasy przebiegnie w ciągu ul. gen. Bora-Komorowskiego do pętli autobusowej w pobliżu trasy Siekierkowskiej, gdzie pasażerowie tramwajów też będą mogli się przesiadać. Podróż do centrum ma zająć 20 minut. Tramwaje mają w godzinach szczytu kursować co 4 minuty, na ich tresie znajdzie się 7 przystanków.

20 minut tramwajem na Gocław. Powstanie nowa linia  

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama