Nowy numer 08/2020 Archiwum

Zmarł o. Andrzej Kuśmierski

Był proboszczem parafii w Niepokalanowie w latach 2008-2014.

W szpitalu w Zgierzu na oddziale OIOM-u w wieku 73 lat zmarł 3 lutego br. o. Andrzej Kuśmierski, profes wieczysty i kapłan Prowincji Matki Bożej Niepokalanej Zakonu Braci Mniejszych Konwentualnych, przeżywszy w Zakonie 52 lata, a w kapłaństwie – 46 lat. Był proboszczem parafii Niepokalanów w latach 2008-2014.

Pogrzeb śp. o. Andrzeja Kuśmierskiego odbędzie się w Sanktuarium św. Antoniego Padewskiego w Łodzi- Łagiewnikach 5 lutego. Modlitwa różańcowa przy trumnie zmarłego rozpocznie się o godz. 11. Msza święta pogrzebowa będzie sprawowana w Sanktuarium o godz. 12 pod przewodnictwem bp. Ireneusza Pękalskiego.

O. Andrzej Kuśmierski spocznie na łagiewnickim cmentarzu, w kwaterze zakonników.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
TAGI:
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama