Nowy numer 14/2020 Archiwum

Zostań w domu z kulturą

Warszawskie instytucje kultury szybko zareagowały na ograniczenia w dostępie do wydarzeń ze względu na epidemię. Oby im tak zostało na dłużej.

Dla wielu teatrów i muzeów okres kwarantanny związanej z koronawirusem to czas liczenia strat, ale także ważny test dostępności on-line. Część z nich na dwa tygodnie lub dłużej przeniosła się z wydarzeniami kulturalnymi do strefy wirtualnej. Co istotne, lista projektów wydłuża się każdego dnia, dlatego ratusz zachęca do odwiedzania strony kulturalna.warszawa.pl, gdzie na bieżąco aktualizowane są informacje z warszawskiego cyfrowego świata kultury. – Swoją ofertę edukacyjną i kulturalną przenosimy do przestrzeni wirtualnej.

Dostępne jest 12% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama