Nowy numer 14/2020 Archiwum

Pisz i módl się

Matka dziewięciorga dzieci, wdowa opłakująca śmierć dzieci, babcia, matka duchowa kapłanów, zmarła jako zakonnica. Bł. Conchita swoim życiem pełnym cierpień świadczyła o tym, że odnowa Kościoła przyjdzie przez krzyż.

Żyła w wielkiej rodzinie, w gronie przyjaciół, wśród codziennych prac domowych. To wszystko jednak przeżywała z Bogiem, który wyznaczył jej misję modlitwy i cierpienia za kapłanów. „Proś Mnie o długie życie, żeby dużo cierpieć i dużo pisać: taką masz misję na ziemi. Twoim przeznaczeniem jest uświęcenie dusz, zwłaszcza dusz kapłanów” – usłyszała od Jezusa.

Dostępne jest 22% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama