Nowy numer 22/2020 Archiwum

Lekarzu, nie dajesz rady? Zadzwoń

Działająca w dominikańskiej parafii na Służewie Akademia Rodzinna oferuje pomoc psychologiczną osobom walczącym z pandemią.

Akademia Rodzinna, która działa przy klasztorze ojców dominikanów na Służewie, na co dzień pomaga dorosłym, młodzieży i dzieciom, którzy mają problemy w codziennym życiu, doświadczają lęku, samotności, niezrozumienia, mających problemy rodzinne, wychowawcze oraz trudności z nawiązywaniem kontaktu i relacjami. Pomagają osobom znajdującym się w sytuacjach kryzysowych.

Teraz bezpłatnie służą pomocą tym, którzy walczą z epidemią koronawirusa. Czekają na telefony od lekarzy, innych pracowników służb medycznych oraz sanepidu, a także od członów innych służb, pomagających w czasie pandemii. W przedłużającej się i trudnej emocjonalnie sytuacji pandemii pracownicy z pierwszej linii walki mogą wymagać wsparcia psychologicznego.

Psycholodzy i psychoterapeuci z Akademii Rodzinnej czekają na kontakt pod numerem tel. 728 479 381.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama