Nowy numer 22/2020 Archiwum

"Dyżur bohaterów”. Radny z Pragi rapuje w podzięce dla służby zdrowia

- Klip powstał z potrzeby serca dla tych, którzy dają go najwięcej - mówi Kamil Ciepieńko, radny Pragi-Północ.

Radny Kamil Ciepieńko ze stowarzyszenia Kocham Pragę postanowił pokazać ciężką pracę ratowników i lekarzy. Przygotował dla nich specjalny utwór, w którym dziękuje i motywuje ich do dalszej walki.

- Materiał powstał z potrzeby serca. Dla tych, którzy dają go dziś najwięcej - mówi Kamil Ciepieńko. - Zamknięci w domach staramy się coś zrobić, zastanawiamy się, jak pomóc, ale już samo niewychodzenie to ogromne wsparcie dla służby zdrowia.

Autor przedstawia ratowników jako żołnierzy, którzy muszą powstrzymać zamach na obywateli, ale sami też muszą przetrwać. W utworze można usłyszeć, że przez lata byliśmy wobec nich obojętni i mało kto interesował ich losem. Dziś wszyscy im dziękujemy, widząc w nich jedyną nadzieję.

W klipie występują prawdziwi ratownicy, którzy publikują swoje zdjęcia z akcji, z pierwszej linii frontu. Na YouTube klip obejrzało prawie 9 tys. osób.

Dyżur bohaterów. Walka polskich ratowników, lekarzy, pielęgniarek z koronawirusem.
Kamil Ciepieńko
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama